;?>

Feed Rss

Önemli Not

Movie_fight club_201801

Bu sitenin içeriği yazarın o anki ruhiyet-i hali ile oluşturulmuştur.Makalelerin yazılmasında videolar çekilmesinde kısacası tüm yapılanlarda iyi niyetli bir düşünce yatmaktadır.Yazar sadece bilginin paylaştıkça artacağı gibi bir düşünce içerisinde değildir.Yazar bilginin araştırıldıkça,okundukça ve uygulandıkça artacağını düşünmektedir.Türkçe kaynak konusunda elinden geleni yapan yazar bazı yerlerde içerik ve anlam bozulması olmasın diye İngilizce metinlere de yer vermektedir. Yazıların son bölümünde alıntı var ise kaynaklar ve bunlara ait linkler yer almaktadır. Yazar makale kaynağı olarak kendi araştırmalarını, test ortamlarını ve TechNet, Microsoft Blog (Windows Server, System Center, Azure, Office 365 v.b) resmi siteleri kullanmaktadır.

Yazılarda yer alan içeriğin direk production ortamda denenmemesi önerilmektedir.Sebebi ise yazının o anki sürüm ve teknoloji ile oluşturulmasıdır,bir çok vendor belirli sürelerde teknolojilerini değiştirebilmekte yada yeni özellikler katabilmektedir.Bundan dolayı sistem üzerinde beklenmedik durumlar yada yazıda yer alan uygulamanın çalışmamasından hiç bir şekilde yazar sorumlu tutulamaz.Belirtilenler ortaya çıkınca vay ben duymadım vay ben bilmiyordum bu yazarın suçu derseniz yazar sütten çıkmış ak kaşık gibi kendini ortamdan hemen soyutlayacaktır.

Yazılar link verilerek yada kaynak gösterilerek kullanılabilir bu konuda yazar yazıların soft halini bile sizlerle paylaşabilir.Yazarın yazmış olduğu tüm yazılar linkleri ile aşağıda yer almaktadır içerik hakkında kafanızda soru işaretleri var ise yada bu benim içeriğim diyorsanız (ki bugüne kadar yazar hiç bir zaman böyle bir yola başvurmamıştır) iletişim bölümünden yazara ulaşınız kontroller yapılıp gereken en kısa sürede yapılacaktır.Site teması tamamen ücretsiz ve GNU General Public License olarak seçilmiştir.Yine de site tasarımı ve içerik ile ilgili sorularınız var ise iletişim bölümünden web master’a ulaşabilirsiniz.

Yazarın site içerisinde yada Sosyal ortamlarda paylaştığı herşey kendi fikir ve düşünceleridir,hiç bir şekilde çalıştığı kurumu bağlamamaktadır.Umarım site içerisindeki bilgiler hoşunuza gider ve sizlere yararlı olur.Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz.

Disclaimer: The information in this blog is provided ‘AS IS’ with no warranties and confers no rights. This blog is solely my own personal opinion. All code samples are provided ‘AS IS’ without warranty of any kind, either express or implied, including but not limited to the implied warranties of merchantability and/or fitness for a particular purpose.

Tüm Yazılar

Bulut Bilisim

DevOps

Diger

Duyurular

Exchange Server

Genel

Hyper-V

ISA Server

Makale

Microsoft - Genel

Sanallaştırma

Small Business Server

SQL Server

Sunumlar

System Center App Controller

System Center Capacity Planner

System Center Configuration Manager

System Center Data Protection Manager

System Center Essentials

System Center Opalis-Orchestrator

System Center Operations Manager

System Center Service Manager

System Center Virtual Machine Manager

Tips and Tricks

Video

VMware

Webcast

Windows 7

Windows Server 2003

Windows Server 2008

Windows Server 2008 R2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir