;?>

Feed Rss

Windows Small Business Server 2008 Service Pack 2′in Açıklaması

05.30.2009, Makale, Small Business Server, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

Windows Small Business Server (Windows SBS) 2008 güncelleştirme paketi 2 artık kullanılabilir durumdadır. Bu paketi, Windows Small Business Server 2008′deki aşağıdaki sorunları giderir.

Sorun 1
Windows Small Business Server 2008 yapılandırıldıktan sonra Windows ınternet Explorer Sık Kullanılanlar ve bağlantılar ayarını varsayılan etki alanı Grup ilkesi ayarlarında el ile olarak değiştirmek için Grup ilkesi yönetim konsolunu kullanın. Ancak, ınternet adresi Yönetimi Sihirbazı’nı çalıştırdığınızda sihirbaz beklenmedik şekilde çıkılıyor.

Sorun 2
Windows Small Business Server 2008 çalıştıran bir sunucudan http://companyweb Web sitesine erişmeye çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:

http HATA 401.1

Sorun 3
Ekle yeni bir kullanıcı hesabı Sihirbazı, Soyadı alanını ve ad alanını sırasını tersine çevrilir. Bu sorun aşağıdaki dil sürümlerinden Windows Small Business Server 2008′in oluşur:

  Çince (Basitleştirilmiş) Çince (Geleneksel) Japonca Kore dili
  Sorunu 4
  Windows Small Business Server 2008′in Italyanca sürümleri, uzak Web Çalışma Alanı’nda bir bilgisayara bağlan ‘ ı tıklattığınızda, bu geçersiz bir Web sayfasına gidin.
  Sorun 5
  Windows SBS konsolunda, virüsten koruma programları, yinelenen girdileri istemci WMI veritabanı içinde bildirilen yanıt vermiyor.
  Sorunu 6
  Windows SBS konsolun “istemci bilgisayarlarda yüklü olan bazı güvenlik duvarı programları için Bilinmeyen” olarak bildirir.

Windows Small Business Server 2008 Service Pack 2′ye ait daha fazla bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz

http://support.microsoft.com/kb/960911/

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir