;?>

Feed Rss

Global Azure Bootcamp 2019 İzmir Etkinliğini Başarıyla Tamamladık

05.03.2019, Bulut Bilisim, Duyurular, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

27 Nisan 2019 Cumartesi günü İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde 150’ye yakın katılımcı, sponsorlarımız ve İYTE IEEE Student Branch üyelerinin katılımı ile Global Azure Bootcamp 2019 İzmir etkinliğimizi tamamladık. Bu güzel etkinlikte yaşadıklarıımızı sizlere kısaca özetlemek isteriz. İlk olarak bu etkinlik için aylardır birlikte hazırlandığımız ve bizlere gerçek anlamda harika bir ev sahipliği yapan İYTE IEEE Student Branch üyelerine ve başkanı Sevgili Yunus Vergili’ye çok teşekkür ediyoruz. Bir takımın ne olduğunu birlikte nasıl çalışılacağını bizlere tekrar hatırlattılar desek abartmış olmayız sanırım. Bu harika ekip bizlere ve katılımcılara tüm gün destek olmaları yetmiyormuş gibi birde kapanışta bu güzel güne ait çok anlamlı hediyeler verdiler, onu da mshowto‘daki yazımda bu ekiple çektirdiğimiz resmin altında bulabilirsiniz.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü çok güzel bir yerde ve kocaman bir kampüse sahip, etkinliğin düzenleneceği gösteri merkezi ve etrafı çok iyi hazırlanmıştı, katılımcılarımız ve sponsorlarımızla hiç sıkılmadan tüm gün keyifli bir vakit geçirdik. Bu arada hem global hem de local sponsorlarımıza tekrar teşekkür ediyoruz. Her biri bu etkinliğin bu kadar iyi geçmesine büyük katkı sağladı.

Bende bu güzel etkinliğin organizasyonu dışında, keynote oturumu ile katkı sağlamaya çalıştım.

Etkinlik sırasında aktif olarak Twitter üzerinde iletişim de bulunduk ve kullanmış olduğumuz hashtag’ler #GlobalAzureizmir ve #GlobalAzure tıklayarak daha fazla fotoğrafa ve katılımcılarımızın paylaşımlarına ulaşabilirsiniz

Seneye gerçekleştireceğimiz Global Azure Bootcamp’te görüşmek üzere.

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir