;?>

Feed Rss

Agrocares MS Azure Projemiz Başarı Hikayeleri Arasında Yerini Aldı

07.13.2018, Bulut Bilisim, Duyurular, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

Geçtiğimiz aylarda büyük bir efor harcayarak ve sıfır kesinti ile tamamlamış olduğumuz Agrocares Microsoft Azure geçiş projemiz başarı hikayesi olarak yayınlandı. COMPAREX Turkey Profesyonel Hizmetler ekibi olarak yaklaşık bir yıl arayla ikinci başarı hikayemizi de yayınlatma başarısını gösterdik. Bu projede bizlere güvenen Hollanda merkezli tarımsal inovasyon hizmetleri veren Dutch Sprouts’un yazılım geliştirme firması Springg’in Genel Müdürü Sayın Melissa Kokel’e çok teşekkür ederiz. Gerçekten yaptıkları işi bile anlatmak yüzlerce sayfalık bir kitap olur ve tarımla teknolojiyi bu denli efektif bir şekilde bir araya getirmeleri onlarla birlikte çalışmak bizler için çok gurur verici.

Daha önceki başarı hikayesinde de yazdığım gibi bu denli önemli başarı hikayelerini yakalayan bir ekip olarak COMPAREX Turkey’in danışmanlık ve projelendirme alanındaki tecrübelerini, müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha göstermiş olmuştuk.Bu tarz başarı hikayelerinin devamlı hale gelmesi yaptıklarımızın bir tesadüf olmadığını, müşterilerimizi her zaman çok iyi dinlemenin, onların isteklerini teknoloji ile buluşturabilmenin ve her an yanlarında olmamızın bir sonuçu olduğunu çok iyi biliyoruz.

 

Hem teknik bilgilerimizi hem süreçsel yöntemlerimizi sürekli geliştirmemizin ve her daim güncel olmanın ne kadar önemli olduğunun farkında olarak çok çalışıyoruz. Bu bağlamda tüm teknik ekibime birkez daha teşekkür ediyorum.Microsoft’un yayınlanmış olduğu başarı hikayesinin bir kısmını sizlerle paylaşıyorum. Tüm metine aşağıdaki linkten ve pdf’den erişebilirsiniz.

https://customers.microsoft.com/en-us/story/agrocares-chemicals-and-agrochemicals-azure-turkish?_lrsc=4ce67bf8-7199-44c9-a258-9fb8b2bf4b9a

http://mustafakara.net.tr/wp-content/uploads/2018/07/AgrocaresCaseStudy.pdf

” Microsoft teknolojileri için ihtiyacımızı tam olarak anlayan ve bize ürünleri anlatan bir yapı içinde COMPAREX Turkey ile birlikte bulut yolculuğuna çıkma kararı aldık. İlk an için ciddi bir geçişe karar verdik, 21 tane üretim makinesini, hiçbir kesinti yaşamadan bir gün içinde taşıdık

Teknoloji her alanda hayatımızda. Buna hâlâ en geleneksel iş kolu gibi görünen tarımsal üretim de dahil. Artık akıllı tarımsal üretimle toprak adeta üreticisiyle konuşuyor, ürünler için optimum ihtiyaçlar bilimsel olarak belirleniyor, çiftçinin doğrudan deneyiminin teknolojiyle desteklenmesiyle ürünler yetiştiriliyor.”

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir