;?>

Feed Rss

MVP’likte İki Uzmanlık Birden

07.01.2016, Duyurular, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

İnanılmaz yoğun bir haziran geçirdik, hatta geride kalan diğer 11 aydan daha yoğun bir ay diyebilirim 🙂 ve ben bu yoğunlukla bugünün 1 Temmuz olduğunu unutmuşum. Az önce değerli dostum Baki Onur Okutucu 8.kez MVP ödülünü aldığını whatsapp’tan yazdı. Benim de nominasyon tarihim Baki ile aynı olduğu için posta kutumu kontrol ettim ve Microsoft’tan gelen tebrikler mailini gördüm. İlk Microsoft Most Valuable Professional (MVP) seçilmemin üzerinden 6 sene geçmiş ve üst üste 6 senedir bu ödülü almayı her geçen gün artan iş tempomda nasıl başarabildiğime bende şaşırıyorum 🙂

Ne kadar yoğun bir iş tempom olursa olsun sanırım benim en büyük motivasyonum iş hayatında karşılaştığım şeyleri veya okuduklarımı paylaşma isteği ve sorun yaşayanlara yardımcı olmanın mutluluğu. Bu nedenle saat kaç olursa olsun hem bloguma hem de MsHowTo‘ya yazılarımı yazabiliyorum.

MVP’liğimdeki 6.senemde hem Cloud and Datacenter Management alanında hem de Microsoft Azure alanlarında Microsoft MVP seçildim. Yıllardır uzmanlık alanım olan System Center Cloud uzmanlığıma bu sene ikinci bir uzmanlık olarak Microsoft Azure‘da dahil etmek beni ayrıca mutlu etti.

Benim her zaman yanımda olan değerli dostlarım Emre Aydın, Baki Onur Okutucu, Onur Yüksektepeli, Önder Değer, Murat Ergün, Alper Çanak, Caner Kılınç ve Özer Ataş‘a, ayrıca MVP CPM Hande Kayadeniz Torkan’a ve destekleri ile beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim.

Bu yıl MVP ödülü dışında hayatımı değiştiren bir ödül daha aldım 🙂 Onuda bilen zaten biliyor 🙂

MVPAward2016

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir