;?>

Feed Rss

Global Azure 2020 Manisa Etkinliğimiz COVID-19 Virüsü Tedbirlerinden Dolayı İptal Edilmiştir

03.19.2020, Bulut Bilisim, Duyurular, by , .
Okuma Süresi: 2 dakika

Mshowto Topluluğu olarak dünyanın en büyük Azure etkinliğinin Türkiye bacağını her yıl farklı şehirlerde organize ediyor ve tüm gün boyunca katılımcılarımızla Azure servislerindeki son gelişmeleri inceliyorduk. Bu senede ekip olarak Türkiye’de ilk ve tek olan eski ismi ile Global Azure Bootcamp‘i yeni adı adıyla Global Azure 2020‘yi Manisa‘da planlamış ve etkinlik için kayıt onayı almıştık. Global Azure yönetimi geçtiğimiz günlerde COVID-19 Virüsüne (Korona Virüs) karşı uygulanacak tedbirler kapsamında bu etkinliği belirtilen tarihler olan 23-24-25 Nisan 2020 günlerinde iptal ettiğini duyurdu, duyuruya bu linkten erişebilirsiniz.


Ülkemizde de Sağlık Bakanlığı kanalıyla ilköğretim ve üniversitelerin tatil edilmesiyle başlayan tedbirler ve her geçen gün ilave yeni tedbirlerin ortaya koyulması ile bu salgının yayılmasının önlenmesi çalışılıyor. Bizler de tüm bu kararlara saygı duyuyor, elimizden geldiğince de duyurarak destek vermeye çalışıyoruz.

Sizlere tüm Dünya’da 7.’sinin yapılması planlanan 2020 yılı etkinliği ile ilgili değişiklikler hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz, (Etkinlik yapılmayacaksa olsa da güzel değişiklikler olmuştu).

Bu sene etkinlik yapılmış olsaydı;

  • İsmi Global Azure Bootcamp değil  Global Azure olacaktı.
  • Etkinliğin logosu da tamamen değişmiş olarak karşınıza çıkacaktı.
  • Her yıl etkinlik bir gün boyunca sürerdi bu sene isteyen yerel topluluklar üç gün boyunca bu etkinliği yapabileceklerdi.

Mshowto Topluluğu olarak yukarıda bahsettiğim gibi etkinliği 25 Nisan 2020 günü Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezin’de planlamıştık.


Global Azure 2020 Manisa etkinliğinde yer alacak konuşmacılar ve konularını belirlemiş ve 25 Nisan 2020 Cumartesi günü Manisa Celal Bayar Üniversitesinde yapmaya karar vermiştik. Bizlere kapılarını açan MCBÜ kulüpleri ve Üniversite yönetimine buradan bir kez daha teşekkür ederiz.


Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir