;?>

Feed Rss

Microsoft Most Valuable Professional (MVP) seçildim

07.01.2011, Duyurular, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

mvp-logo

2010 yılının benim hayatımdaki yeri çok farklıdır.Bu yıl içerisinde çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşadım.Ama o süreç içerisinde dahi kendi işim ile ilgili bir çok etkinlik gerçekleştirdim.1 Temmuz günü almış olduğum bir mail beni gerçekten çok mutlu etti.Çünkü sıkıntılı zamanlarımda yapmış olduklarımın karşılığını almamı ve onure olmamı sağladı.

2010 yılı içerisinde yaklaşık olarak yapmış olduğum 30 dan fazla webcast,20 üniversite semineri, onlarca makale,sunum ve çekmiş olduğum yüzlerce videonun takdir kazanması ve ödüllendirilmesi benim için büyük bir gurur kaynağı oldu.Aynı sektörde çalıştığımız bir çok teknoloji çalışanın almak istediği bu güzel ödüle kavuşmak inanın yaşanması gereken bir mutluluk.Yukarıda belirtmiş olduğum etkinlik ve çalışmalardan dolayı 2011 yılında Small Business Server alanında Türkiye’deki ilk  En Değerli Profesyonel ( MVP) ünvanına layık görülmüş oldum.

Bu süreçte bana destek olan tüm dostlarıma ,arkadaşlarıma  çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca hayatımda ayrı bir yer tutan bu süreçte hep yanımda olan iki özel insana minnettarım.Aylar önce kaybetmiş olduğum rahmetli “Babama” beni doğru,dürüst ve çalışkan bir insan olarak yetiştirmek için elinden geleni yaptığı için,günler süren çalışmalarımda beni hiç yanlız bırakmayan hep yanımda olan saatlerce bilgisayar başında olduğumda bile sinirlenmeyen kız arkadaşım “Dideme” çok teşekkür ederim.

ve tabiki canım Anneme….

Microsoft MVP (Most Valuable Professional) Nedir?
Microsoft’un En Değerli Profesyonelleri (MVP’ler) bir veya daha fazla sayıdaki Microsoft ürünü konusunda bilgisini kanıtlamış, bilgi ve deneyimlerini sektördeki diğer profesyonellerle gönüllü olarak paylaşan uzmanlardır. MVP’ler bilgi ve deneyimlerini çok farklı şekilde paylaşırlar. Bazıları kitap ve makale yazarken, bazıları Web sitesi ve blog barındırır, “Teknik kullanıcı grupları” liderliği yapar, seminerlerde konuşmacı olur, teknik habergrupları ve forumlarda gelen soruları cevaplarlar. Microsoft için müşterilerden alınan geri bildirimler hayati düzeyde önem taşımaktadır. Bu noktada MVP’ler, geri bildirim döngüsünün önemli bir parçası olmakta ve Microsoft ile müşterileri arasındaki bir başka iletişim yolunu oluşturmaktadırlar.
MVP ödül programı onyedi yıldan uzun süredir devam etmekte ve 90 ülkeden 4000’e yakın MVP ile temsil edilmektedir. 46 MVP ile Türkiye, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde ilk sırada yer almaktadır.

http://mvp.microsoft.com/en-us/mvp/Mustafa%20Kara-4033574

Ka®a

6 Responses to Microsoft Most Valuable Professional (MVP) seçildim

  1. Pingback: Mshowto’dan Yeni Bir MVP | Mshowto

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir