;?>

Feed Rss

SBS 2008 Update Rollup 2(Güncelleştirme Paketi 2) Yayınlandı (KB960911)

04.29.2009, Makale, Small Business Server, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

Merhabalar SBS 2008 ürününe ait yayınlanmış olan hotfixleri sizler için duyurmaya devam ediyorum.Bu sefer çıkan hotfix SBS 2008 Update Rollup 2  size aşağıdaki faydaları sağlıyor ve çıkan sorunları onarmanıza yardımcı oluyor.Bu hotfix indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Windows Small Business Server (SBS) 2008 Update Rollup 2

Sorun 1
Windows Small Business Server 2008 yapılandırıldıktan sonra Windows ınternet Explorer Sık Kullanılanlar ve bağlantılar ayarını varsayılan etki alanı Grup ilkesi ayarlarında el ile olarak değiştirmek için Grup ilkesi yönetim konsolunu kullanın. Ancak, ınternet adresi Yönetimi Sihirbazı’nı çalıştırdığınızda sihirbaz beklenmedik şekilde çıkılıyor.

Sorun 2
Windows Small Business Server 2008 çalıştıran bir sunucudan http://companyweb Web sitesine erişmeye çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:

Windows Small Business Server (SBS) 2008 Update Rollup 2

Sorun 3
Ekle yeni bir kullanıcı hesabı Sihirbazı, Soyadı alanını ve ad alanını sırasını tersine çevrilir. Bu sorun aşağıdaki dil sürümlerinden Windows Small Business Server 2008′in oluşur:

§ Çince (Basitleştirilmiş)

§ Çince (Geleneksel)

§ Japonca

§ Kore dili

Sorunu 4
Windows Small Business Server 2008′in Italyanca sürümleri, uzak Web Çalışma Alanı’nda bir bilgisayara bağlan ‘ ı tıklattığınızda, bu geçersiz bir Web sayfasına gidin.

Sorun 5
Windows SBS konsolunda, virüsten koruma programları, yinelenen girdileri istemci WMI veritabanı içinde bildirilen yanıt vermiyor.

Sorunu 6
Windows SBS konsolun “istemci bilgisayarlarda yüklü olan bazı güvenlik duvarı programları için Bilinmeyen” olarak bildirir.

Not Bu güncelleştirme toplamasının Windows Small Business Server 2008′in yayın sürümü için aşağıdaki güncelleştirmeyi içerir:

958715  (http://support.microsoft.com/kb/958715/ ) Windows Small Business Server 2008 Güncelleştirme Toplaması 1′in açıklaması

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir