;?>

Feed Rss

Microsoft Operations Management Suite (OMS) Usage

07.15.2015, Bulut Bilisim, Makale, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

Microsoft Operations Management Suite (OMS) makalelerine devam ediyoruz, bu makalede sizlere OMS kullanımını nereden göreceğinizi ve detaylarını anlatacağım. Bundan sonraki makalelerde de ise ürünün diğer özelliklerini incelemeye devam edeceğiz.

Microsoft Operations Management Suite (OMS) login olduktan sonra ya da Microsoft Azure Operational Insights içerisinden “Manage” tıkladığınızda aşağıdaki ana ekran görüntüsüne ulaşırsınız. Bu bölümde kırmızı ile işaretlediğim “Usage” alanında kullanımınızın MB cinsinden değerini görebilirsiniz. Daha fazla detay görmek için “Usage” tıklamanız gerekmektedir.

Microsoft Operations Management Suite (OMS) Usage alanında günlük, aylık kullanımları, çözüm bazlı ne kadar kullanım yaptığınızı ilk bakışta görebilirsiniz. Bu değerler sizin tarafınıza yansıyacak fatura bilgisini oluşturmakta. Microsoft OMS kullanımını ve fiyatlandırmasını daha önceki blog yazımda sizlerle paylaşmıştım bu makaleye linkten ulaşabilirsiniz. Bu kullanımlara göre ilgili döneme ait faturanız oluşacaktır.

Bir sonraki Microsoft OMS makalesinde görüşmek üzere.

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir