;?>

Feed Rss

Windows Small Business Server 2008′e bağlanmaya çalışan Outlook 2007 Hatası Çözümü

04.01.2010, Makale, Small Business Server, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

Merhabalar,Microsoft destek sitesinde SBS 2008 ile ilgili çıkan yeni bir desteği sizle paylaşmak istiyorum.

Eğer Outlook 2007, Small Business Server 2008′e bağlanmaya çalıştığınızda bir “güvenlik sertifikası adı geçersiz veya sitenin adıyla eşleşmiyor” uyarısı alıyorsanız bu hatanın çözümü için aşağıdaki bilgileri okumanızı ve linki incelemenizi öneririm.

http://support.microsoft.com/kb/981954/tr

Şu senaryoyu inceleyin:

    Microsoft Office Outlook 2007 çalışan bir istemci bilgisayarınız varsa. Small Business Server 2008 tabanlı bir bilgisayarda çalışan Microsoft Exchange Server 2007′in bir örneğini bağlanmayı deneyin
    Bu senaryoda, aşağıdaki uyarı iletisini alırsınız: Güvenlik sertifikası adı geçersiz ya da sitenin adıyla eşleşmiyor. sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur: Small Business Server 2008 üzerinde varsayılan kendinden imzalı kök sertifikası, üçüncü taraf tarafından sağlanan başka bir sertifika ile değiştirildi.
    Not Kendinden imzalı BIR ya da self-issued kök sertifika yüklemesi sırasında oluşturulur ve My ağ düzeltme Sihirbazı’nı çalıştırdığınızda yenilenir. Bir self-issued Yaprak sertifikası oluşturulmuş veya güncelleştirilmiş ınternet adresi Yönetimi Sihirbazı’nı çalıştırın ve etki alanı adı girmeniz kök sertifikaya dayalı. Kullanıcıların self-issued bir sertifika uzak bilgisayarlara ve aygıtlara sertifika yükleme paketini kullanarak yüklemelisiniz.

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir