;?>

Feed Rss

COD: Black Ops 2 Geliyor ve Oyuna ait Super Fragmanlar Yayında

11.02.2012, Duyurular, by , .
Okuma Süresi: 2 dakika
Firstperson shooter (FPS) oyunlarının efendisi olarak gördüğüm COD çok yakın bir zamanda COD: Black Ops 2’yi piyasaya çıkarıyor.Bir çok arkadaşım beni tam bir Call of Duty fanatiği olarak bilir.Bugüne kadar çıkmış tüm serilerini bitirdim ve yeni bir serinin ne zaman çıkacağını sabırsızlıkla bekledim.Yavaş yavaş Call of Duty’im geliyordu ki Gülümseme oyun devi Activision yeni serinin 13 Kasım 2012’de çıkacağını duyurdu.Oyun severler için PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için 13 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek olan COD: Black Ops 2’nin, Wii konsolu için sunulacağı tarih ise 18 Kasım.

Yanılmıyorsam bir ay önce Activision ve Treyarch oyuna ait bir fragman yayımladı.Fragmanı birazdan sizlerle paylaşacağım ancak ilk izlediğimde AC/DC’nin “Black in Black” müziğinin hareketli parçası, yeni nesil silahlar ve oyunun görüntüsü harikaydı.

Bu sefer oyun ile ilgili haberler ararken şunu gördüm 2.fragmanda yayında Gülümseme.Fragmanın ismi  “Surprise”  (Sürpriz) oyuncular arasında Marvel’in Iron Man karakterini başarıyla canlandıran Robert Downey Jr. ‘da yer alıyor.Fragamının yönetmeni ise Snatch,Revolver ve Sherlock Holmes gibi filmlerden hatırlayacağımız Guy Ritchie .Fragmanın bence yeni çıkacak bir filmin tanıtımından aşağı kalır bir tarafı olmadığı gibi çok çok üzerinde.Robert Downey Jr. fragmanda savaş jeti içerisinde görebileceksiniz. “Bilin bakalım çatışmaya kim bir savaş jeti getirdi?’ cümlesi ise çok hoş ve komik olmuş.Tek farketmediği diğerlerininde birşeyler getirmiş olması Gülümseme

COD: Black Ops 2’nin eğlenceli ve başarılı fragmanını sizlerle paylaşıyorum…

Oyunu oynadıktan sonrada sizlere yaşadığım tecrübeleri ve keyifi blogumdan anlatacağım.

Nereye kadar SCOM,SCCM dedim birazda keyif aldığım şeyleri sizlerle paylaşmak konuşmak istedim.

Görüşmek üzere…

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir