;?>

Feed Rss

MVP MEA Day Bu Senede Çok Faydalı Bilgiler ile Doluydu

11.16.2017, Duyurular, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

Her zaman içerisinde bulunmaktan gurur duyduğum, birbirinden bilgili ve tecrübeli çok değerli arkadaşlarımın yer aldığı MVP Topluluğu için yapılan MVP MEA Day geçtiğimiz  yıllarda Johannesburg, Kahire’de yapılmıştı bu senede İstanbul’da gerçekleşti. Bende yoğun iş tempoma rağmen bu özel gün için yerimi aldım ve neredeyse bir gün boyunca kendi alanlarının uzmanları olan MVP arkadaşlarımla bol bol teknoloji ve diğer konuları konuştuk. Öncelikle bizleri bir araya getiren ve her zaman olduğu gibi mükemmel bir organizasyona imza atan değerli Hande Torkan’a birkez daha teşekkür ediyorum, bizlere ev sahipliği yapan Microsoft Türkiye’ye de çok teşekkkür ederiz.

Sevgili Dostum ve Azure MVP’lerimizden Önder Değer ertesi gün yeni işi için Dublin’e gideceğinden MVP MEA Day’in akşam yemeğine katılamadım bu sebeple yemeğe ait fotoğrafları sizlerle paylaşamacağım ama o güne ait birkaç resmi aşağıda bulabilirsiniz.

Mart ayında gerçekleşecek MVP Summit için Amerika’da olacağım bu sene gün ve gün sizlere etkinlik ve Amerika seyahatim hakkında bilgiler vereceğim, onlarıda blogumdan takip edebilirsiniz.

Bir başka Azure yazısında görüşmek üzere.

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir