;?>

Feed Rss

Popüler Azure Eğitimlerini Kaçırmayın

01.07.2020, Bulut Bilisim, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

Azure servislerinde kendinizi ne kadar fazla geliştirirseniz kariyeriniz açısından çok daha iyi olacağını bir süredir yazıyorum ve farklı kaynaklardan da işinize yarayacak içerikleri sizlerle paylaşıyorum. Bugün de sizlere son dönemin en popüler Azure eğitimlerinin ne olduğunu bu eğitimlere nereden erişebileceğinizi anlatamak istiyorum. Haydi zaman geçmeden bilgileri paylaşmaya geçelim.

Öncelikle popüler dört Azure eğitimi şu an için bu şekilde listelenmiş ve sizlerde bu eğitimlere bu linkten erişebilirsiniz https://www.microsoft.com/en-us/learning/azure-training.aspx

  • Cloud Application Development
  • Getting Started with Azure App Service: Web Apps
  • Architecting Distributed Cloud Applications
  • Integrating On-Premises Core Infrastructure with Microsoft Azure

Yukarıda sıraladığım öğrenmek istediğiniz eğitimlerden herhangi birine tıkladığınızda sizi https://docs.microsoft.com/tr-tr/learn/ adresine yönlendirecek. Birçoğunuz biliyorsunuzdur burası Microsoft‘un neredeyse tüm teknolojilerine ait eğitimlerinin yer aldığı Learn portalı.

Bu portal içerisinde gösterdiğim eğitimlere erişebileceğiniz gibi diğer eğitimlere de seçerek kariyeriniz için öğrenme yolları ve alabileceğiniz sertifikaları çok kolay ve hızlıca belirleyebilirsiniz. Umarım bu kısa ama önemli yazı sizler içinde yararlı olur.

Bir sonraki Azure makalesinde görüşmek üzere.

Ka®a07

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir