;?>

Feed Rss

Azure Lighthouse Nedir?

07.18.2019, Bulut Bilisim, Makale, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

Bugün sizlere sadece iki gün önce duyurulmuş yep yeni bir Azure hizmeti olan Azure Lighthouse‘dan bahsedeceğim.. Belirttiğim gibi çok ama çok yeni bir servis detaylı bilgiler geldikçe sizlere daha fazla içerik üretmeye çalışacağım. İlk olarak Azure Lighthouse nedir? Sorusuna yanıt bulalım, sonrasında ne gibi çözümler sunacağına bakarız.

Azure platformunda kapsamlı bir şekilde oluşturulmuş Azure Lighthouse yetenekleri, daha fazla görünürlük ve kontrole sahip müşteri sitelerinin tenant yönetimini mümkün kılarak iş ortaklarının daha fazla müşteriye, daha büyük iş yüklerine ve kritik görevlerin çoğuna hassas bir şekilde hizmet vermesini sağlar. Azure Lighthouse, yönetilen hizmet işlemlerini kolaylaştırmaya ve yönetim IP’sini korumaya yardımcı olmak için Azure hizmetleri ve lisanslama modellerinde tutarlı bir şekilde çalışır.

Özetle Azure Lighthouse, Microsoft İş ortaklarının müşterileri için yönetilen hizmetleri karlı ve verimli bir şekilde oluşturmasına ve sunmasına yardımco olur ve iş ortakları müşterilere farklılaştırılmış hizmetler sunmaya daha fazla odaklanabilir.

Bir sonraki Azure makalesinde görüşmek üzere.

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir