;?>

Feed Rss

Kocaeli Üniversitesi Network Güvenliği Seminerinden Kareler

10.31.2010, Duyurular, by , .
Okuma Süresi: 2 dakika

Geçtiğimiz çarşamba günü Kocaeli üniversitesi Umuttepe kampüsünde düzenlenen seminere katılan tüm Kocaeli üniversitesi öğrencilerine öncellikle teşekkür ederim.Kocaeli’ye giderken gerçekten bizleri bu kadar maceranın beklediğini bilmiyorduk.

İstanbul’dan çıkar çıkmaz bastıran yağmur ve Umuttepe kampüsüne giderken karşılaştığımız yoğun sis bizleride sisli düşüncelere düşürmedi değil 🙂

Kadıköy Bölge Pazarlama Uzmanlarımız Erdinç KAPUCU,Volkan ZENGİN,Yazılım Geliştirme Bölüm Başkan Yardımcısı Türkay ÜRKMEZ ve beni büyük bir ilgi ile karşılayan Genç Girişimciler Kulübüne ve Kocaeli üniversitesi öğrencilerine ayrıca teşekkür ederim.

Gerçekten uzun süre hazırlandıkları belli olan bu güzel seminer gününde herşey eksiksiz ve mükemmeldi.Salonda 150 kişiye yakın (sadece bir kaç boşluk vardı) katılımcı yaklaşık 2 saatten fazla bizleri büyük bir dikkat ve ilgi ile izledi.Bu güzel semineri düzenleyen ve bize çok iyi ev sahipliğe yapan Genç Girişimciler Kulübü başkanı Evrim ÇELEBİOĞLUNA’da özellikle teşekkür ediyorum.

Seminer sonrası acele bir şekilde Sabiha Gökçene yetişmeye çalışmak ve Adana uçağını kaçırmamakta günü güzel bir şekilde kapatmamı sağladı.

Böyle eksiksiz, güzel bir organizasyonda daha görüşmek üzere.

Bu keyifli seminerden bir kaç güzel kareyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ka®a

  

 

One Response to Kocaeli Üniversitesi Network Güvenliği Seminerinden Kareler

  1. Pingback: Kocaeli Üniversitesi Network Güvenliği Seminerinden Kareler … | unialem.net

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir