;?>

Feed Rss

Azure VMware Solutions Genel Kullanıma Sunuldu

09.26.2019, Bulut Bilisim, Makale, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

VMware tabanlı ortamlarınızı hiçbir değişiklik yapmadan Azure‘a getirmek sunulan hizmetin Azure VMware Solutions‘ı olduğunu sizlerle paylaşmıştık. Bu yeni Azure hizmetleri kategorisi, VMware tabanlı iş yüklerinize özel , bare metal ve tek kiracılı Azure altyapısına dağıtmanıza olanak tanıyor. Ölçeklendirilmiş yerel VMware ortamlarını çalıştırmak için gereken yönetim sistemlerini, ağ hizmetlerini, işletim platformunu ve arka uç altyapısını Azure güveni ve kalitesi ile sağlanmaktadır. Özetle Azure VMware Solutions, Microsoft tarafından sağlanır ve VMware Cloud onaylıdır. Azure hizmetleriyle uygulamalarınızı modernleştirirken mevcut ortamınızı zaten bildiğiniz aynı VMware araçlarıyla yönetebilirsiniz.

CloudSimple‘ın Azure VMware Solutions hizmeti şu anda genel kullanımda ve bu yeni Azure hizmeti kategorisinin bir parçası olarak ilk üründür. CloudSimple‘ın Azure VMware Solutions, ABD Doğu ve ABD Batı Azure bölgelerinde kullanılabilir. Yakın gelecekte Batı Avrupa bölgesinden başlayarak diğer Azure bölgelerinde de hizmet vermeyi planlıyoruz.

Önümüzdeki yıllarda birçok Vmware altyapısının Azure platformunda çalışıyor olması ve bu tarzdaki büyük üreticilerin birlikteliği bizlere çok daha fazla çözümün sunulacağını gösteriyor.

Bir sonraki Azure makalesinde görüşmek üzere.

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir