;?>

Feed Rss

SBS 2011 : Öğrenin, Kurun, Satın ve Kazanın!

04.22.2011, Duyurular, Small Business Server, Webcast, by , .
Okuma Süresi: 2 dakika

Microsoft Türkiye’nin partnerlarına SBS 2011 için sunmuş olduğu hizmetler hızla devam ediyor.Bunlardan birisi ise Microsoft Partner Network tarafından  “SBS 2011 : Öğrenin, Kurun, Satın ve Kazanın!” duyurusuydu.Bende bu duyuru içeriğinde yapmış olduğum webcastler (web seminerleri) ile yer alıyorum.

header

Değerli İş Ortağımız,

Windows Small Business Server (SBS) 2011’in gelişiyle beraber, sizi hem ilgili eğitimler, hem sahip olduğunuz ücretsiz kurulum fırsatları hem de sattıkça kazanacağız kampanyalar hakkında bilgilendirmek isteriz.

Tüm bilgileri, toplu bir halde içeren bu e-postanın size faydalı olacağına inanıyoruz.
Öğrenin

Konu: SBS 2011 Çözümlerimize Genel Bakış ve Yeni Özellikleri ile İlgili Genel Bilgilendirme

Konuşmacı: Alper Kocatmaz, Süre: 1 Saat

Önceden yapılmış ve kayıt edilmiş bu web seminerine buradan ulaşabilir, direkt izleyebilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Konu: SBS Ailesinin Son Sürümü Olan Windows Small Business Server 2011 ile Tanışın!

Konuşmacı: Mustafa Kara, Süre: 1 Saat

Tarih: 20 Nisan Çarşamba, Saat: 21.00 – Hemen Kayıt Olmak için Burayı Tıklayın.

Konu: Windows Small Business Server 2011’in Kurumsal İletişim Altyapısına Kazandırdıkları

Konuşmacı: Mustafa Kara, Süre: 1 Saat

Tarih: 20 Nisan Çarşamba, Saat: 21.00 – Hemen Kayıt Olmak için Burayı Tıklayın.

èMayıs ve Haziran aylarında gerçekleşecek Web Seminerlerimizi görmek veya konu ile ilgili tüm web seminerlerine ulaşmak için her zaman buraya bakabilirsiniz.

Kurun

İş Ortağı İç Kullanım Seti (MAPS) aboneliği olan veya herhangi bir Silver/Gold uzmanlığa sahip iş ortaklarımız, belki de en önemli faydalardan biri olarak, abonelik veya uzmanlığa özel, belirli lisans adetlerinde ürün iç kullanım haklarına sahip oluyorlar.

Eğer bunlardan birine sahip değilseniz, abonelik edinmek için burayı veya uzmanlıklarla ilgili daha fazla bilgi almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Fakat, bu durumlardan biri sizin için geçerliyse hemen SBS 2011’i yükleyebilir, gerek ürün gerekse de kurulum hakkında bizzat bilgi edinerek satışlarınızı artırabilirsiniz. İş Ortakları Ağı (MPN) altında, Yazılımımı Yükle’yi buradan ziyaret ederek ve Giriş yaparak SBS 2011’i iç kullanımınız için kurabilirsiniz.

Satın

İş Ortağı Pazarlama Merkezi, hem iş ortaklarımızın kendi kullanımları için kısa broşür, sunum gibi Türkçe kaynakları içermekte hem de müşterileri ile paylaşabilmeleri için yine kısa ürün broşürlerini, faydalı dokümanları bulundurmaktadır. Siz de hemen www.partnermarketingcenter.com adresine giderek, ve MPN’e giriş yaptığınız Live ID’niz ile oturum açarak bu kaynaklara erişebilirsiniz. (Bulunduğunuz lokasyon otomatik olarak Türkiye gelmezse sol üst köşeden bunu seçiniz.)

Tüm kaynaklar Türkçedir ve özellikle size yeni satış fırsatları yaratacak, SBS 2011’in SBS 2003 ile karşılaştırıldığı 2 sayfalık özet ama kapsamlı broşürleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Hemen tıklayın.

Kazanın· Sat Kur Kazan Ekleyeceğiz!!

· CHIP programına üyeyseniz SBS 2011 satışlarınızdan da geri ödeme kazanabilirsiniz. Detaylar için tıklayın. (OEM ve ROK satışları için)

· Microsoft Club programına üyeyseniz SBS 2011 Open, Open Value, Open Value Subscription satışlarınızdan da geri ödeme kazanabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

· SBS 2011 Open satışlarınız için ayrıca MS Satışçı Ligi’nden de puan kazanabiliyorsunuz, hemen tıklayın.

Tüm sorularınız için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

footer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir