;?>

Feed Rss

Ertan Gülen Virtual Machine Kategorisinde MVP Ünvanına Layık Görüldü

01.02.2012, Duyurular, by , .
Okuma Süresi: 2 dakika

Sevgili Ertan yeni yılın ilk gününde güzel bir haber ile sevindirdi.Sanallaştırma ürünleri ile olan uzmanlığı,çok çalışması ve çalışmaları paylaşması onu bence bir çok kişiden farklı kılıyor.Uzun yıllardır görmüş olduğum en hareketli,hızlı ve girişken bu adamın bu ünvana layık olması gerçekten şaşırtıcı değilSmileKendisinin ismini daha sonralarıda çok duyacağımıza eminim Smile

Ertan’ın bu ünvanla ilgili duygu ve düşünceleri kendi klavyesinden aşağıda bulabilirsiniz.Tekrar dan tebrik ediyorum Ertan seni….

 

Ulaşılamaz görüp bu sıfata sahip olanlarla samimi oldukça, bir Gökhan Şenyüz bir Baki Onur Okutucu ile beraber çalıştıkça, Ahmet Mutlu ile tanıştıkça; Ahmet Uygur, Emre Aydın’la vakit geçirdikçe hep dedim ki kendime “bu aşk fazla sana..”

Ama öyle bir gün geldi ki Sinem Eylem’e bir Excel dosyası gönderip heyecanla nasıl ocak gelir de sonuç açıklanır diye beklemeye başladım. Öyle bir gün geldi ki işte.. İsmini zikrederken ceketimi iliklediğim büyüklerim abilerim ile aynı sıfatı kazandım. Heyecan ve sevinç tabi ki çok fazla. Bana destek olan, bana hem bu başvuruyu yaparken moral motivasyon veren hem referans olan herkese hepinize teşekkürler.

Ocak 1 itibari ile 1 yıl boyunca Virtual Machine alanında Ahmet Mutlu ve Serhat Akıncı ile birlikte Microsoft’un sanallaştırma ürünleri hakkında bildiklerimizi size aktaracağım. Tabi ki uzmanlık alanlarına ortak olduğum değerli iş arkadaşlarımla beraber başta Hyper-V olmak üzere Microsoft’un sanallaştırma çözümlerinde yenilikleri bizlerden duyuyor olacaksınız. Özellikle Hyper-V 3.0 ve Server 8′in piyasaya çıkacağı yıl içinde MVP olmak benim için büyük bir şans ve sorumluluk.

Buraya gelirken çok çalıştım çok sabrettim vs. gibi genel geçer cümleleri kurmak yerine, inandım ve bekledim, inandım ve istedim demek benim için yeterli olacaktır. Çalışmadan alınamayacak istemeden sahip olunamayacak bir sıfat olduğunu herhalde ilgilenen tüm arkadaşlar bilmektedir.

Sözü uzatmaya gerek yok, yeni yıla güzel bir haber ile girip güzel bir yıl geçirmeyi diliyorum kendi adıma, dilerim hepimiz için de tüm 2012 başarı dolu geçer..

Tüm destek olanlara teşekkürlerimi bir kez daha sunmak istiyorum başta tabi ki ismini yazmamış olduğum büyük kaptana..

Gelen bilgilendirme mailinin ilk paragrafını da paylaşarak mutluluğuma ortak olmanızı temenni ediyorum.

Dear Ertan Gulen,
Congratulations! We are pleased to present you with the 2012 Microsoft® MVP Award! This award is given to exceptional technical community leaders who actively share their high quality, real world expertise with others. We appreciate your outstanding contributions in Virtual Machine technical communities during the past year.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir