;?>

Feed Rss

Yeni Azure Yönetimi ve Maliyet Tasarrufu Yetenekleri

12.13.2017, Bulut Bilisim, Makale, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

Azure, bir genel bulut platformunda yer alan en geniş güvenlik ve yönetim özelliklerini sunar. Bu özelliklerle müşteriler, önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlarken hibrid altyapı kaynaklarını daha kolay güvenli hale getirip yönetebilirler. Verimli, güvenli ve iyi yönetilen bir bulut altyapısı sağlamak için güvenlik merkezi, yedekleme, günlük Analizi ve maliyet yönetimini etkinleştirmenizi önermektedir Bununla birlikte yönetim ve tasarruf yetenekleri içinde aşağıdaki özellikleri kullanmanızı önermektedir.

Kurumsal müşteriler, üretken, karma, akıllı ve güvenilir bir bulut olarak sunduğu benzersiz değer nedeniyle Azure’u tercih ediyorlar. Bugün dört yeni yönetim ve maliyet tasarruf kabiliyeti daha duyuruldu. Azure Policy, şu anda public önizlemede, Azure kaynakları için ölçekli kontrol ve yönetim sağlıyor. Azure Cost Management için Azure Virtual Machine Reserved Instances desteğini bu hafta duyurdu.Ayrıca Dv3 Serisi ve en düşük fiyatlı Depolama katmanı Azure Archive Depolama GA olarak bugün kullanıma sunuluyor.

Azure ile maliyetlerden tasarruf yapmak için başka yollar da bulunmakta. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki Azure Maliyet Tasarrufları infografiğini inceleyebilirsiniz.

Bir başka Azure yazısında görüşmek üzere.

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir