;?>

Feed Rss

Azure Updates Nedir?

03.02.2017, Bulut Bilisim, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

Microsoft’un Azure çok fazla sıklıkla güncellediğini belki de en çok güncelleme yaptığı hizmetlerden bir tanesi olduğunu artık hepimiz net bir şekilde görüyor ve biliyoruz. Major güncellemeleri zaten bir çoğumuz portal da fark ediyoruz ya da çıkan notificationlar ile inceleyebiliyoruz. Yine de Microsoft tarafından yapılan bu Azure güncellemelerinin ne olduğunu history bazlı görmek isteyenlerin faydalanabileceği bir portalı bu makalede sizlere anlatmak istiyorum.

Daha önceki yıllarda yazmış olduğum bir makalede Microsoft’un Bulut Platform yol haritasında neler olacağını ve ne zaman hangi servisleri değiştireceğini ya da ekleyeceğini anlatmıştım. Bu yazıya linkteki makaleden erişebiliriz, bu seferde yukarıdaki giriş bölümünde bahsettiğim Microsoft Azure güncellemelerini tarih bazlı tüm detayları ile görebileceğiniz bir portaldan bahsedeceğim.

Azure Updates bilgilerine bu linkten erişerek ay ve gün bazlı olarak yapılan güncellemeleri görebilirsiniz. Çıkan güncellemenin detayını incelemek için resimde gördüğünüz linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Microsoft Azure güncellemeleri hiç bitmeyeceği için bu bilgilere erişip kendi bilgilerinizi güncellemeniz adına çok yararlı bir portal olduğunu düşünüyorum.

Bir sonraki Azure makalesinde görüşmek üzere.

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir