;?>

Feed Rss

System Center 2012 ile Yeni Nesil Veri Merkezi Yönetimi Workshop’ına Davetlisiniz

02.11.2012, Duyurular, System Center Capacity Planner, System Center Configuration Manager, System Center Operations Manager, System Center Virtual Machine Manager, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

BilgeAdam Bilişim Hizmetleri Sistem ve Platform ekibi olarak müşterilerimize yep yeni SC 2012 ürünlerinin workshop’ını düzenlemenin mutluluğu içerisindeyiz.2012 yılında System Center ürün  ailesinin yeni sürümlerinin çıkacağını ve bu ürünler ile ilgili bir çok proje,danışmanlık yapacağımızı aylar öncesinden ön görmüş ve hazırlanmıştık.2011 yılı içerisinde System Center 2012 ürünleri Beta sürümden RC’ye döner dönmez müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda projeler yapmaya başladık hatta yakın zamanda bu projeleri bitirmenin sevincini yaşayacağız.Daha önceki System Center ürünleri ile ilgili tecrübelerimiz 2012 ürünleri ile katlanarak devam etti ve bu tecrübelerimizi sizlere aktarmamız gerektiğini düşündük.

Sevgili dostum Baki Onur Okutucu ve ben sizlere 14 Şubat 2012 için dop dolu bir workshop hazırladık.The Marmara Hotel’de sizleride aramızda görmek isteriz.

Kısıtlı sayıda katılımcı için düzenlenen bu etkinliğe sizlerde vakit geçmeden aşağıdaki iletişim bilgilerinden kaydınızı yaptırınız.Umarım yerimiz kalmıştır 🙂 Güzel bir etkinlik geçmesi dileğiyle.

LCV için Tuğba Özdamar’a 0212 272 76 00 / 1063 nolu telefondan veya tugba.ozdamar@bilgeadam.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

image

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir