;?>

Feed Rss

MsHowTo 10 Mart Etkinliğini Gerçekleştirdik! Herkese Teşekkürler

03.11.2012, Duyurular, by , .
Okuma Süresi: 3 dakika

Bugün Microsoft Türkiye Ofisinde yaptigimiz etkinlik hakkinda bir kaç satir yazmak ve destek olan ile katilanlara tesekkür etmek istedim.

mshowto_10_mart (32)

Öncelikle sponsorlarimiz Microsoft, Avnet, Viva BT ve Bilge Adam’a essiz katkilari için tesekkür etmeyi borç biliriz. Etkinlik baslangicinda Avnet sponsorlugunda olusturulan canta-defter ve kupa üçlüsünü katilimcilarimiz dagittik.

kupa

Etkinlik bitiminde ise Viva BT ve Microsoft’un sponsorlugunda netbooklarimiz ve Bilgeadam sponsorlugunda Egitim Setimizi hediye ettik.

mshowto_10_mart (53)

Etkinlik için cumartesi gününü bize ayiran yaklasik 150 katilimcimiza da ayrica tesekkür etmek isteriz. Kayitlar ve kayit olmak isteyenler daha çok oldugu halde Microsoft Türkiye’nin güvenlik kurallari ve etkinliklerin yapildigi salonun kapasitesi geregi daha fazla katilimci cagiramadik ancak bir sonraki etkinliklerimiz de katilamayanlar için öncelik saglayacagiz 🙂

mshowto_10_mart (1)

Sunumlar esnasinda ise sirasi ile;

Ahmet Mutlu- Ertan Gülen : Windows Server 8 ve Hyper-V 3.0

Mustafa Kara- Gökhan Senyüz : System Center 2012 Yenilikleri

Ahmet Toprakci: Windows 8 Consumer Preview

Ahmet Uygur- Umit Karanci: Lync 2010

Alper Kaynak: SBS 2011 ve System Center Essentials

Emre Aydin: Microsoft Cloud Mimarisi

konularini ve yeni ürün özelliklerini katilimcilar ile paylasti.Özellikle System Center ve Microsoft Cloud oturumlarinda salonda duyulan kahkahalar ve Windows Server 8 ve Hyper-V 3.0 ile Windows 8 Consumer Preview sunumlarinda gelen yogun sorular ile etkilesim istenilen seviyede saglanabildi. Konularinda uzman MVP’lerin ve sektörde tecrübeli danisman/egitmen arkadaslarimizin sunumlari ile merak edilen konularda cevaplar üretildi.

MShowto ailesi olarak elimizden geldigince kalabalik bir katilim ile ev sahibi ünvanini hakkiyla yerine getirdigimizi düsünüyoruz.

mshowto_10_mart (22)

mshowto_10_mart (55)

Tekrar basta katilimcilarimiz ve sponsorlarimiza tesekkür ederek, bugün kazandigimiz tecrübe ve aldigimiz geri dönüsler ile çok daha sik araliklar ile ve yakin zamanda karsinizda olmak için simdiden heyecanlaniyoruz 🙂

Etkinlikten diger fotograflara asagidaki albümden ulasabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir