;?>

Feed Rss

Daha Büyük, Daha Yüksek Ölçekli Storage Accountların Duyurusu Yapıldı

11.30.2017, Bulut Bilisim, Makale, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

Cloud Computing’de en hızlı büyüyen alanlardan biri de veri depolama hizmetidir. IoT telemetri, günlük kaydı, medya, genomik ve archival driving cloud veri büyümesi gibi çeşitli iş yükleri ile ölçeklenebilir kapasiteli, yüksek bant genişliği ve iş anlayışıyla ilgili verileri depolamak ve analiz etmek için gereken işlem her zamankinden daha önemli bir hale geliyor.

Geçtiğimiz günlerde standart Azure depolama hesaplarının kapasitesinde ve ölçeklenebilirliğinde iyileştirmelerin yapıldığı duyuruldu. Bu artış Azure Storage kullanan bulut ölçekli uygulamalarınızı geliştirme deneyiminizi büyük ölçüde geliştiriyor. Azure Blob depolama hesapları hemen geçerli olmak üzere aşağıdaki daha büyük boyutları destekleyebilecek şekilde tasarlandı.

Bu yeni boyutlar hem yeni hem de mevcut Blob depolama hesapları için geçerlidir. Bu depolama hesaplarındaki en sevdiğiniz özelliklerin herhangi birinde değişiklik yapılmaksızın yeni ölçekten yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yeni limitler tüm ticari bulutlar için geçerlidir. Yakın gelecekte Government ve National bulutlarda da benzer şekilde sınırlarının yükseltmesi planlanmakta.

Blob depolama hesaplarınızın depolama kapasitesi, TPS / IOPS, giriş veya çıkış için yeni sınırlara yükseltilmesi için lütfen Azure Destek ile iletişime geçin. Ayrıca, bu sayıları daha da artırmak için aktif olarak çalışmalar devam etmekte,eğer iş yükünüz için daha da fazla kapasite gerekiyorsa yine Microsoft ile iletime geçebilirsiniz.

Bir başka Azure yazısında görüşmek üzere.

Ka®a

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir