;?>

Feed Rss

How to POC Virtualization & System Center Eğitimi 30-31 Mart 2011 Ankara

03.29.2011, Duyurular, Microsoft - Genel, by , .
Okuma Süresi: 2 dakika

Microsoft Türkiye tarafından Partnerlarına özel olarak verilecek olan How to POC Virtualization & System Center Eğitimini ben vereceğim.Microsoft Gelişim Atölyesi kapsamında 30-31 Mart tarihlerinde Ankarada düzenlenen bu eğitimde 2 gün boyunca sanallaştırma teknolojisi ve bunların System Center ailesi ile entegrasyonu katılımcılara uygulamalı olarak aktaracağım.Umarım güzel bir Ankara etkinliği gerçekleşmiş olur.

image

imageHow to POC Virtualization & System Center Eğitimi  30-31 Mart 2011 Ankara

BU DAVETİYE KURUMUNUZA ÖZEL GÖNDERİLMİŞTİR.

 

Eğitim Açıklaması :

Sistem yönetimi, izleme ve raporlama, merkezi konfigürasyon yönetimi, bilgi işlem servis yönetimi ve otomasyon yazılımlarının sanal ortamlarda müşterilerinize tanıtılması ve Proof of Consept çalışmalarının nasıl yapılması gerektiğini aktaran bir atölye çalışmasıdır.

Eğitim Programı:

 

SCSM Ürüne genel bakis ve Proof of Consept çalışması örnekleri

imageTeknik olarak urunun temel kavramlarini ve ozelliklerini inceleyecegiz. Sistem yonetimi ve son kullanici destegi icin nasil kullanilabilecegini aktaracagimiz senaryolar uzerinde duracagiz.

 imageOrtak senaryolari belirleyerek daha sonra bu senaryoyu labaratuvar ortaminda gerceklestirecegiz.

 imageProje sonunda Proof Concept çalışması örneği yapacağız.

 

image

Eğitim Lisanı: Türkçe

Eğitim Tipi/Süresi: Bilgisayar başında 2 gün

Tarih/ Saat: 30-31 Mart 2011  09.30 – 17.00

Eğitim Yeri: BİLGE ADAM  Ankara Bilkent Plaza Şubesi  Ortadoğu Mah. Bilkent Plaza A3 Blok Kat:1 No:9 Bilkent – Ankara – Kroki için tıklayınız

Not: Bildiğiniz üzere kayıtları PLC (Partner Learning Center – İş Ortağı Eğitim Merkezi), üzerinden aldığımız için, firmanızdan Microsoft Gelişim Atölyesine katılacak ilgililerin Microsoft İş Ortakları Ağı sitesinden firmanız altında tanımlanmış olması gerekmektedir. İlgili kişileri firmanızın iş ortağı profilinde kayıt etmek için Profil Oluşturma Kılavuzu‘ndan faydalanabilirsiniz. Şehir dışından gelecek iş ortaklarımızın yol ve konaklama masraflarını kendilerine aittir.

image

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir