;?>

Feed Rss

Okuma Süresi: < 1 dakika

System Center 2012 ve 2012 R2’yi kullananlar ürün ailesinin firmalarına sağladığı katma değerden olabildiğince memnun ki yeni sürümün çıkacağı tarihi merakla beklemekteler. Vermiş olduğum seminerler ya da eğitimler sırasında bu soru banada sıkça sorulmakta. System Center ürün ailesinin yeni sürümünün çıkacağı tarihi bu yazıda sizlerle paylaşıyorumJ.

System Center 2012 ürün ailesini beta sürümünden itibaren kullanan, farklı firmalara projelerini yapan ve eğitim veren biri olarak 2007 sürümünden sonra tamamiyle değişmiş ve gelişmiş bir ürün karşımıza çıkmıştı.

System Center Technical Preview sürümünün ilki çıktığında yeni ürüne ait ip uçlarını görme şansı yakalamıştık. Önizleme sürümünün çıkmasından sonra ürünün relase tarihininde 2015 yılı içerisinde olabileceğini tahmin etmiştik ki Microsoft System Center 2015’i değil 2016’yı çıkaracağını duyurdu. Bu ürünle birlikte ismi henüz net olmamak ile birlikte Windows Server’ın yeni sürümüde 2016 yılı içerisinde raflardaki yerini alacak.

Microsoft aslında sıralamayı bozmayarak 2015 gibi bizi Windows 10 ile tanıştaracak ve sonrasında Sunucu ve yönetim ailesi ürünleri yep yeni halleriyle bizlerle olacak.

Kaynak:
http://blogs.technet.com/b/server-cloud/archive/2015/01/30/windows-server-and-system-center-roadmap-update.aspx

Ka®a

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir