;?>

Feed Rss

Yayınlanan ilk Teknik Makalemin Üzerinden 10 Yıl Geçmiş

05.25.2015, Genel, Makale, by , .
Okuma Süresi: < 1 dakika

Tam 10 yıl önce bugün yayınlanan ilk teknik makalemi okumaya çalıştım ancak yayınlanan sitede hata vardı okuyamadım 🙂 zaten işimizin büyük bir kısmını hatalar ve onları çözmek oluşturmuyor mu ? Neyse konumuza geri dönersek Türkiye’nin ilk Türkçe içerikli bilişim portalı olan sistemuzmani.com’da yazmış olduğum makalenin üzerinden bugün tam 10 yıl geçmiş biraz nostalji yapmak ve bu yazıyı yazmak istedim.

Aşağıda 25 Mayıs 2005 günü yazmış olduğum ilk yazı görülmekte 🙂 2005 yılından 2015 yılına kadar hem teknoloji tarafında hem de benim tarafımda birçok şey değişti ama okuma, yazma ve bunları paylaşma isteğim hiç değişmedi.

http://mustafakara.net.tr/sql-server/sql-mail-ve-sql-mail-agent%e2%80%99i-yapilandirmak.html

ilk makale

Bu resimdeki kişide benim 🙂

sistemuzmani1

Son 10 yıldır Türkiye’nin en büyük bilişim portalları TechNet WİKİ, SistemUzmanı, MSHOWTO, ÇözümPark, kendi bloglarım ve başka birçok sitede yazılarım yayınlandı, bu portalların bir kısımda editörlük, yöneticilik yaptım ve halende yapmaya çalışıyorum.

Şu an kendi blogumda 1.000’nin üzerinde yazı, video, sunum, podcast bulunmakta ve gün geçtikçe de bu sayı artacak görünüyor. Yayında olduğum günden beri 100 bin unique site ziyareti ile sizlerle iletişim içinde kalıyoruz.

Umarım sizlerle birlikte sağlıkla onlarca yıl boyunca birlikte olabiliriz.

Bir başka makalede görüşmek üzere 🙂

Ka®a

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir