;?>

Feed Rss

Windows Small Business Server 2008 Üzerinde Birden çok e-posta etki alanı barındırma

08.03.2010, Makale, Small Business Server, by , .

Bu makalede anlatılmaktadır bir senaryo, açıklanan Microsoft danışma belgesi Hizmetleri.
Microsoft Danışmanlık Hizmetleri Arıza onarım ürün bakım gereksinimleriniz dışında önleyici destek sağlayan bir saat ücreti, consultative destek seçenektir. Bu ürün geçiş, kodu gözden geçirmek veya yeni bir program geliştirme gibi konuları ile ilgili Yardım için aynı teknisyen çalışmaya içeren uzak, telefon tabanlı destek bir seçenektir. Bu hizmet, genellikle kısa uygulamalara yöneliyorlar için kullanılır ve geliştiricilerin ve geleneksel yerinde danışmanlık ve sürekli hesap Yönetim Hizmetleri, diğer Microsoft tarafından sağlanan destek seçenekleri gerek BT profesyonelleri için tasarlanmış. Bu makalede ayrıca bazı kendi kendine yardım kaynakları bu senaryo. sağlar
Microsoft Danışmanlık Hizmetleri hakkında ek bilgi için tutma konusunda da dahil olmak üzere bu Microsoft web sayfasına bakın:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?pr=AdvisoryService

Ayrıca bu yazıya ait daha fazla bilgiyi de aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://support.microsoft.com/kb/2254551/tr

Ka®a

Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.