;?>

Feed Rss

Microsoft System Center 2012 R2 Update Rollup 7 geçtiğimiz günlerde kullanıma sunuldu. Ürün bazlı güncellemelerin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

App Controller: Bu update rollup ile herhangi bir güncelleme gelmemiştir.

Data Protection Manager: DPM 2012 R2 düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3065246  System Center 2012 R2 Data Protection Manager
Update Rollup 7

Operations Manager: OpsMgr 2012 R2 düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3064919
MS15-086: Security update Update Rollup 7 System Center 2012 R2

Orchestrator: Düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3069115  System Center 2012 R2 Orchestrator
Update Rollup 7

Service Manager: SCSM 2012 R2 düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3063263  System Center 2012 R2 Service Manager
Update Rollup 7

Service Provider Foundation: SPF düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3069355  System Center 2012 R2 Service Provider Foundation
Update Rollup 7

Service Reporting: Bu update rollup ile herhangi bir güncelleme gelmemiştir.

Virtual Machine Manager: VMM 2012 R2 düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3066340  System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager
Update Rollup 7

Windows Azure Pack: WAP düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3069121  Windows Azure Pack
Update Rollup 7

Windows Azure Pack Websites: Düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3069358
Update Rollup 7 for Windows Azure Pack Sites R2 version 2

Önemli not: Unutmayın Microsoft System Center 2012 R2 alt bileşenlerinin tümünün aynı Güncelleştirme Toplaması sürümüne yükseltilmesi önerilir. İstediğiniz sırayla farklı System Center alt bileşenleri yükseltebilirsiniz. Farklı Güncelleştirme Toplaması sürümleri altında alt bileşenleri kullanmak uyumluluk sorunları yol açar ve Microsoft tarafından desteklenen bir senaryo değildir.

Ka®a

Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.