;?>

Feed Rss

Kocaeli Üniversitesi Network Güvenliği Seminerinden Kareler

10.31.2010, Duyurular, by , .

Geçtiğimiz çarşamba günü Kocaeli üniversitesi Umuttepe kampüsünde düzenlenen seminere katılan tüm Kocaeli üniversitesi öğrencilerine öncellikle teşekkür ederim.Kocaeli’ye giderken gerçekten bizleri bu kadar maceranın beklediğini bilmiyorduk.

İstanbul’dan çıkar çıkmaz bastıran yağmur ve Umuttepe kampüsüne giderken karşılaştığımız yoğun sis bizleride sisli düşüncelere düşürmedi değil 🙂

Kadıköy Bölge Pazarlama Uzmanlarımız Erdinç KAPUCU,Volkan ZENGİN,Yazılım Geliştirme Bölüm Başkan Yardımcısı Türkay ÜRKMEZ ve beni büyük bir ilgi ile karşılayan Genç Girişimciler Kulübüne ve Kocaeli üniversitesi öğrencilerine ayrıca teşekkür ederim.

Gerçekten uzun süre hazırlandıkları belli olan bu güzel seminer gününde herşey eksiksiz ve mükemmeldi.Salonda 150 kişiye yakın (sadece bir kaç boşluk vardı) katılımcı yaklaşık 2 saatten fazla bizleri büyük bir dikkat ve ilgi ile izledi.Bu güzel semineri düzenleyen ve bize çok iyi ev sahipliğe yapan Genç Girişimciler Kulübü başkanı Evrim ÇELEBİOĞLUNA’da özellikle teşekkür ediyorum.

Seminer sonrası acele bir şekilde Sabiha Gökçene yetişmeye çalışmak ve Adana uçağını kaçırmamakta günü güzel bir şekilde kapatmamı sağladı.

Böyle eksiksiz, güzel bir organizasyonda daha görüşmek üzere.

Bu keyifli seminerden bir kaç güzel kareyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ka®a

  

 

Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


One Response to Kocaeli Üniversitesi Network Güvenliği Seminerinden Kareler

  1. Pingback: Kocaeli Üniversitesi Network Güvenliği Seminerinden Kareler … | unialem.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.