;?>

Feed Rss

How to POC Virtualization & System Center Eğitimi 30-31 Mart 2011 Ankara

03.29.2011, Duyurular, Microsoft - Genel, by , .

Microsoft Türkiye tarafından Partnerlarına özel olarak verilecek olan How to POC Virtualization & System Center Eğitimini ben vereceğim.Microsoft Gelişim Atölyesi kapsamında 30-31 Mart tarihlerinde Ankarada düzenlenen bu eğitimde 2 gün boyunca sanallaştırma teknolojisi ve bunların System Center ailesi ile entegrasyonu katılımcılara uygulamalı olarak aktaracağım.Umarım güzel bir Ankara etkinliği gerçekleşmiş olur.

image

imageHow to POC Virtualization & System Center Eğitimi  30-31 Mart 2011 Ankara

BU DAVETİYE KURUMUNUZA ÖZEL GÖNDERİLMİŞTİR.

 

Eğitim Açıklaması :

Sistem yönetimi, izleme ve raporlama, merkezi konfigürasyon yönetimi, bilgi işlem servis yönetimi ve otomasyon yazılımlarının sanal ortamlarda müşterilerinize tanıtılması ve Proof of Consept çalışmalarının nasıl yapılması gerektiğini aktaran bir atölye çalışmasıdır.

Eğitim Programı:

 

SCSM Ürüne genel bakis ve Proof of Consept çalışması örnekleri

imageTeknik olarak urunun temel kavramlarini ve ozelliklerini inceleyecegiz. Sistem yonetimi ve son kullanici destegi icin nasil kullanilabilecegini aktaracagimiz senaryolar uzerinde duracagiz.

 imageOrtak senaryolari belirleyerek daha sonra bu senaryoyu labaratuvar ortaminda gerceklestirecegiz.

 imageProje sonunda Proof Concept çalışması örneği yapacağız.

 

image

Eğitim Lisanı: Türkçe

Eğitim Tipi/Süresi: Bilgisayar başında 2 gün

Tarih/ Saat: 30-31 Mart 2011  09.30 – 17.00

Eğitim Yeri: BİLGE ADAM  Ankara Bilkent Plaza Şubesi  Ortadoğu Mah. Bilkent Plaza A3 Blok Kat:1 No:9 Bilkent – Ankara – Kroki için tıklayınız

Not: Bildiğiniz üzere kayıtları PLC (Partner Learning Center – İş Ortağı Eğitim Merkezi), üzerinden aldığımız için, firmanızdan Microsoft Gelişim Atölyesine katılacak ilgililerin Microsoft İş Ortakları Ağı sitesinden firmanız altında tanımlanmış olması gerekmektedir. İlgili kişileri firmanızın iş ortağı profilinde kayıt etmek için Profil Oluşturma Kılavuzu‘ndan faydalanabilirsiniz. Şehir dışından gelecek iş ortaklarımızın yol ve konaklama masraflarını kendilerine aittir.

image

Ka®a

Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.