;?>

Feed Rss

System Center 2012 ile Yeni Nesil Veri Merkezi Yönetimi Workshop’ına Davetlisiniz

02.11.2012, Duyurular, System Center Capacity Planner, System Center Configuration Manager, System Center Operations Manager, System Center Virtual Machine Manager, by , .

BilgeAdam Bilişim Hizmetleri Sistem ve Platform ekibi olarak müşterilerimize yep yeni SC 2012 ürünlerinin workshop’ını düzenlemenin mutluluğu içerisindeyiz.2012 yılında System Center ürün  ailesinin yeni sürümlerinin çıkacağını ve bu ürünler ile ilgili bir çok proje,danışmanlık yapacağımızı aylar öncesinden ön görmüş ve hazırlanmıştık.2011 yılı içerisinde System Center 2012 ürünleri Beta sürümden RC’ye döner dönmez müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda projeler yapmaya başladık hatta yakın zamanda bu projeleri bitirmenin sevincini yaşayacağız.Daha önceki System Center ürünleri ile ilgili tecrübelerimiz 2012 ürünleri ile katlanarak devam etti ve bu tecrübelerimizi sizlere aktarmamız gerektiğini düşündük.

Sevgili dostum Baki Onur Okutucu ve ben sizlere 14 Şubat 2012 için dop dolu bir workshop hazırladık.The Marmara Hotel’de sizleride aramızda görmek isteriz.

Kısıtlı sayıda katılımcı için düzenlenen bu etkinliğe sizlerde vakit geçmeden aşağıdaki iletişim bilgilerinden kaydınızı yaptırınız.Umarım yerimiz kalmıştır 🙂 Güzel bir etkinlik geçmesi dileğiyle.

LCV için Tuğba Özdamar’a 0212 272 76 00 / 1063 nolu telefondan veya tugba.ozdamar@bilgeadam.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

image

Ka®a

Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.