;?>

Feed Rss

Microsoft Exchange Server 2010-Ücretsiz 2 günlük Dene – Keşfet Eğitimi-İstanbul

03.08.2011, Exchange Server, Microsoft - Genel, by , .

Microsoft Türkiye’nin düzenlendiği ücretsiz Microsoft Exchange Server 2010 Dene-Keşfet eğitimini 2 gün boyunca BilgeAdam Kurumsal ofisi Fulya’da vereceğim.Tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Ka®a

 

1
Microsoft Exchange Server 2010

Ücretsiz 2 günlük Dene – Keşfet Eğitimi

Exchange Server 2010’u keşfe çıkacağımız 2 günlük ücretsiz dene-keşfet eğitimine katılmak ister misiniz?

Microsoft Birleşik İletişim Çözümü’nün yapıtaşı olan Microsoft Exchange, sağladığı zengin ve verimli birlikte çalışma ortamıyla günümüzde birçok kurumun mesajlaşma platformu tercihi durumunda.
Exchange 2010 ile bir yandan kurulum ve yönetim giderlerini kontrol altında tutarken, diğer yandan da mesajlaşma platformunuzdan daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Exchange 2010’a geçiş ile kazanabileceklerinizi görmek için http://www.microsoft.com.tr/UC/Exchange2010_Upgrade.pdf referansındaki makaleyi inceleyebilirsiniz.

Şimdi farklı kurulum seçenekleri de sunan Exchange 2010, masaüstü sistemler, tarayıcılar ve mobil cihazlar için benzer ve zengin bir kullanıcı deneyimi sağlamanın yanı sıra, kurumsal bilgiyi korumanız ve kontrol etmenizi de kolaylaştırıyor. Exchange Server 2010 e-posta, SMS ve sesli mesaj dahil tüm iletilere tek bir konumdan erişim olanağı da sunuyor. Tüm bu yeni faydalar ile Exchane piyasadaki en üstün mesajlaşma ve birlikte çalışma çözümü olmaya devam ediyor.

Eğitimimizde, Exchange Server 2010’u demo merkezinde canlı uygulamalar ile inceleyeceğiz.

Bu tanıtım eğitimine katılmayı arzu ediyorsanız, benimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 


Microsoft Exchange Server 2010 Dene Keşfet Eğitimi

Eğitim Yeri: Bilge Adam, 19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. No:37 UBM Plaza K:2 Fulya / Şişli

Eğitim Tarihi: 10-11 Mart 2011

Eğitim Süresi: 2 gün

Saat: 9.30 – 16.30

 

Eğitiminin detaylı içeriği için ekteki belgeyi inceleyeniz.

Dene – Keşfet Eğitimleri: Microsoft yetkili eğitim merkezlerimizde ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz bu tanıtım eğitimleri bilgisayar başında, 15 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilecektir. Dene-Keşfet eğitimlerimize zaman ayırarak çözümlerimizin kurumunuza sağlayacağı faydaları ürün üzerinde inceleyebilir, sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz!

Not: Eğitimlerimiz için yerlerimiz sınırlıdır. Lütfen kayıt olunuz.

 
Microsoft E-Bültenlerine Kayıt Olun | Kaydınızı Silin | Profilinizi Güncelleyin

© 2010 Microsoft Corporation  Kullanım Koşulları | Ticari Markalar | Gizlilik

image 

 

Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.