;?>

Feed Rss

Transform the Datacenter MVP Roadshow – Türkiye

08.19.2014, Duyurular, by , .

30 Ağustos Cumartesi günü Microsoft İstanbul ofisinde gerçekleşecek olan Transform the Datacenter MVP Roadshow etkinliğine davetlisiniz!

Veri merkezi ve kurumsal bulut teknolojilerindeki son yeniliklerin ele alınacağı etkinlikte Microsoft MVP’leri Anıl Erduran ve Mustafa Kara konuşmacı olarak yer alacak. 30 Ağustos’ta sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

 

Etkinlik gününe ait program aşağıdaki gibidir:
10:00-10:45 Veri Merkezinizi Buluta Taşıyın – Microsoft Bulut Teknolojileri Anıl Erduran, Mustafa Kara
10:45-11:00 Ara   
11:00-11:45 Buluta Hazır İşletim Sistemi – Windows Server 2012 R2 Mustafa Kara
11:45-12:00 Ara   
12:00-12:45 Microsoft Azure – Yeni Veri Merkeziniz Anıl Erduran
12:45-13:45 Öğle Yemeği   
13:45-14:30 Windows Server 2012 R2 Upgrade Senaryoları Mustafa Kara
14:30-14:45 Ara   
14:45-15:30 System Center 2012 R2 ile Uçtan Uca veri merkezi yönetimi Anıl Erduran
15:30-16:00 Soru Cevap Mustafa Kara, Anıl Erduran
Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.