;?>

Feed Rss

Small Business Server 2011 Essentials İndirilmeye Hazır!!!

04.06.2011, Duyurular, Small Business Server, by , .

SBS 2011 Essentials artık indirilmeye hazır.Yeni nesil SBS 2011 ‘in bu kilometre taşı sürümünü sizlerde test edebilirsiniz.Geçen haftalarda yapmış olduğum SBS 2011 Essentials yenilikleri,sistem gereksinimleri ve kurulumu webcastinde ürüne ait tüm teknik detayları sizlere aktarmıştım.Ancak kaçıranlar ve tekrar izlemek için video aşağıda yer almaktadır.

Windows Small Business Server 2011 Essentials Yenilikleri Sistem Gereksinimleri ve Kurulumu Webcasti Videosu from Mustafa KARA on Vimeo.

sbs2011essentials

Ayrıca ürüne ait diğer bloglarda çıkan tüm haberleri aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.

SBS Essentials Blog Announcement:

http://blogs.technet.com/b/sbs/archive/2011/04/05/sbs-2011-essentials-evaluation-now-available-start-downloading-today.aspx

SBS Essentials Evaluation Download:

http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/gg604826.aspx

Home Server 2011 sürümünü test etmek isteyenler için linkler aşağıda yer almaktadır.

SBS Essentials and Home Server 2011 MSDN/TechNet Download:

https://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/securedownloads/default.aspx

Ka®a

Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.