;?>

Feed Rss

MustafaKara.Net.Tr Yeni Arayüzü ile Yayında

12.13.2012, Duyurular, by , .

Yaklaşık 8 yıl önce sistemuzmani.com ile makalelerimi sizlere ulaştırmaya başlamıştım.Yeni teknolojiler hakkında bilgi vermek,ip uçlarını anlatmak ve bir çok paylaşım yapmak o yıllardan bu zamana kadar benim için büyük bir zevk oldu.Yazdıklarımız beğenildi ki bu süre zarfından itibaren açılan,kapanan bir çok site’de yayınlandı ve halen yayınlanıyor.

Bende uzun yıllar önce kendi blog’umu oluşturmayı,yayınladığım ve yayınlayacağım tüm paylaşımlarımı bu blog üzerinden duyurmayı kararlaştırmıştım.Son bir kaç yıldır blog’umun template hakkında bir çok yorum aldım Gülümseme ve gelen yorumlar beni yeni bir template geçmem gerektiğini düşündürmeye başladı. (Bu arada en çok yorum yapan Emre Aydına sevgiler)Bende yeni arayüz olarak ücretsiz, GNU General Public License lisanslı,sade,metro sytle görünümü olan iLost Metro temayı beğendim ancak şunu gördüm ki uzun yıllardır var olan bir siteyi yeni bir template geçirmek gerçekten çok sıkıntılı bir süreçmiş.Template bulan, geçiş işlemini yapan,kısacası beni bir çok yükten kurtaran sevgili kardeşim Onur Can’a teşekkür ediyorum.Ayrıca bence en güzel kişisel blog’lardan biri olan get-mailbox.org’un sahibi Serkan Varoğlu’na da teşekkürler,ondan bazı aşırmalarım oldu da Göz kırpan gülümseme

Umarım gelecek yıllarda sizlere yeni templatem üzerinden güzel paylaşımlar sağlamaya devam edebilirim.Bu arada lütfen sitede görmüş olduğunuz aksaklıkları benimleiletişim bölümünden paylaşın.

Ne olursa olsun aşağıda yer alan benim efsane templatem gibi template olamaz……

eskitemplate

Ka®a

Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


5 Responses to MustafaKara.Net.Tr Yeni Arayüzü ile Yayında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.