;?>

Feed Rss

Global Azure Bootcamp – 2016

04.01.2016, Bulut Bilisim, Duyurular, by , .

İlki 2013 Nisanında yapılmaya başlanan Global Azure Bootcamp bu senede Nisan ayında tüm Dünya’da eş zamanlı olarak yüzlerce lokasyonda yapılacak. Global Azure Bootcamp Türkiye’de İstanbul ve Ankara’da bir tam gün boyunca sektör tecrübesi olan uzmanlarca yapılacak. Azure yeniliklerini ve uygulamalarını Development ve IT Pro seanslarıyla hem yazılımsal hem de altyapısal çözümlerle öğrenme şansı yakalayıp, kendi bilgisayarınızdan aynı örnekleri sizlerde yapabileceksiniz.

Bende, sektörün tecrübeli isimlerinden Emre Aydın ile birlikte bu sene Global Azure Bootcamp Türkiye – Ankara bacağındaki IT Pro oturumlarında sizlerle birlikte olacağım. Ben sizlere Microsoft Operations Management Suite teknolojisini anlatırken bir sonraki oturumda ise Emre Aydın sizlere Microsoft Azure StorSimple anlatacak. Etkinliğin Development oturumlarında ise Gencebay Demir Asp.Net Core 1.0 ile Cloud Base Development, Seçkin Bedük Docker Container ve Microsoft Azure, Anıl Güleroğlu ise Azure Mobile Services ile Mobile Application Development anlatacak.Etkinliklerin kayıt linklerini ve içeriği yazının son bölümüne ekledim.


Toplamda tüm dünya da 177 etkinliğin 129’u onaylanmış 48’i onay bekliyor durumda, Global Azure Bootcamp etkinlik haritasını ve lokasyonları bu linkten görebilirsiniz. Bu senede tüm dünya da on binlerce katılımcının yer alacağı bu etkinliği kaçırmamanızı öneririm.

Sizler de tamamen ücretsiz bu etkinliğe hemen kaydolabilir ve tüm gün boyunca Azure platformundaki en güncel çözümleri sektör uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

Ankara etkinliğine dair detaylar ve kayıt için tıklayın

İstanbul etkinliğine dair detaylar ve kayıt için tıklayın

Etkinlikte görüşmek üzere.

Ka®a

Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.