;?>

Feed Rss

COD: Black Ops 2 Geliyor ve Oyuna ait Super Fragmanlar Yayında

11.02.2012, Duyurular, by , .
Firstperson shooter (FPS) oyunlarının efendisi olarak gördüğüm COD çok yakın bir zamanda COD: Black Ops 2’yi piyasaya çıkarıyor.Bir çok arkadaşım beni tam bir Call of Duty fanatiği olarak bilir.Bugüne kadar çıkmış tüm serilerini bitirdim ve yeni bir serinin ne zaman çıkacağını sabırsızlıkla bekledim.Yavaş yavaş Call of Duty’im geliyordu ki Gülümseme oyun devi Activision yeni serinin 13 Kasım 2012’de çıkacağını duyurdu.Oyun severler için PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için 13 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek olan COD: Black Ops 2’nin, Wii konsolu için sunulacağı tarih ise 18 Kasım.

Yanılmıyorsam bir ay önce Activision ve Treyarch oyuna ait bir fragman yayımladı.Fragmanı birazdan sizlerle paylaşacağım ancak ilk izlediğimde AC/DC’nin “Black in Black” müziğinin hareketli parçası, yeni nesil silahlar ve oyunun görüntüsü harikaydı.

Bu sefer oyun ile ilgili haberler ararken şunu gördüm 2.fragmanda yayında Gülümseme.Fragmanın ismi  “Surprise”  (Sürpriz) oyuncular arasında Marvel’in Iron Man karakterini başarıyla canlandıran Robert Downey Jr. ‘da yer alıyor.Fragamının yönetmeni ise Snatch,Revolver ve Sherlock Holmes gibi filmlerden hatırlayacağımız Guy Ritchie .Fragmanın bence yeni çıkacak bir filmin tanıtımından aşağı kalır bir tarafı olmadığı gibi çok çok üzerinde.Robert Downey Jr. fragmanda savaş jeti içerisinde görebileceksiniz. “Bilin bakalım çatışmaya kim bir savaş jeti getirdi?’ cümlesi ise çok hoş ve komik olmuş.Tek farketmediği diğerlerininde birşeyler getirmiş olması Gülümseme

COD: Black Ops 2’nin eğlenceli ve başarılı fragmanını sizlerle paylaşıyorum…

Oyunu oynadıktan sonrada sizlere yaşadığım tecrübeleri ve keyifi blogumdan anlatacağım.

Nereye kadar SCOM,SCCM dedim birazda keyif aldığım şeyleri sizlerle paylaşmak konuşmak istedim.

Görüşmek üzere…

Ka®a

Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.