;?>

Feed Rss

Akdeniz Üniversitesinde Bilişim Güvenliği Seminerindeyim!!!

12.25.2010, Duyurular, by , .

Güneşin gülümsediği ve Akdenizin güzel şehri Antalya’ya üniversite semineri için Çarşamba günü gidiyorum.Akdeniz üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu tarafından organize edilen seminerde katılımcılara Bilişim Güvenliği anlatacağım.

29 Aralık 2010 Çarşamba günü İktisadi ve İdari Bilimler Fak. Yavuz Tekelioğlu Konferans Salonunda Saat 13:30’da eğlenceli ve yararlı bir içeriğe sahip olan Bilişim Güvenliği sizlerle buluşacak.

Bu güzel şehrin güzel öğrencilerini seminerimize davet ediyorum.

Ayrıca seminerde çekiliş ile üç kişiye BilgeAdam yayınlarına ait eğitim seti kitapları hediye edilecektir.

Ka®a

akdeniz üniversitesi bilişim güvenliği

Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


One Response to Akdeniz Üniversitesinde Bilişim Güvenliği Seminerindeyim!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.