;?>

Feed Rss

Bulut Teknolojileri ve Bulut Teknolojilerinin Faydaları Webinar Serisi

06.23.2014, Bulut Bilisim, by , .

Microsoft TechNet Wiki & Blog üzerinde dur durak bilmeksizin çalışan , çok yararlı kaynaklar üreten TAT ekibi (Turkish Avengers Team) ile yıllardır Türkiye’nin en güncel , en doğru , en dolu dolu içerikler üreten teknik topluluğu MSHOWTO bir araya gelerek sizler için tüm gün boyunca sürecek bir etkinliğe imza atıyor.

İki ekibin birlikte hazırladığı Webcast Etkinliğinin ana teması “Bulut Teknolojileri ve Bulut Teknolojilerinin Faydaları”. Konuşmacılar ve konu başlıklarını aşağıdaki afişte görebilirsiniz.

12 Temmuz 2014 Cumartesi günü saat 12:00 ‘de başlayacak ve tüm gün sürecek olan online etkinliğe katılabilmeniz için  Microsoft Office Live Meeting programını indirmeniz ve kurmanız gerekmektedir. 

Bu güzel etkinlikte bende değerli arkadaşlarım ile birlikte konuşmacı olarak yer alıyorum.

 mustafakara

Online etkinliğe katılım linkini aşağıda bulabilirsiniz.

https://www.livemeeting.com/cc/mvp/join?id=FHW397&role=attend&pw=w%3Cp%5Dp5ZTq

Ka®a

Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.